Компліменти жінці

Даруйте посмішки та теплі слова. Людину можна зробити щасливою буквально за мить, головне обрати правильні слова з підібраних нами оригінальних компліментів жінці своїми словами, до сліз

Бути елегантною, вишуканою і в один час вільної від забобонів, стереотипів думок сучасної і зухвалої жінкою це твій коник, залишайся такою завжди квітучою і справжньою.

Ти легка, як весняний ранковий вітерець.

Ти – людина всього прекрасного, з тобою легко, в твоїх очах можна побачити доброту, з твоїм серцем можна дізнатися, що таке радість.

Ти до неможливості красива і чарівна, чарівна і приваблива!

Я готовий відмовитися від самого смачного пирога, просоченого товстим шаром крему, аби ти була поруч.

Хіба я винен, що тільки твій милий голос може мене заспокоїти? Необов’язково перебувати поруч, можеш просто надсилати мені звукові послання.

Мене так зачарувала твоя краса, що я вдарився об стіну. Тепер доведеться оформляти страховку. (Вам сподобається ця добірка цитат і афоризмів про жіночу красу).

Ти сіяєш, як сонце, кличеш слідом за собою, як вільний вітер, даруєш посмішку і радість, як теплий травневий дощ.

Ти змушуєш мене виконувати подвиги. Заради тебе, я стаю краще.

Навіть сонна ти красива, як ангел!

Навіть тисячі орхідей не зможуть зрівнятися з твоєю красою, вона унікальна.

З тобою добре і приємно, з тобою радісно, ​​а дивитися на твою красу – суцільне задоволення!

Я готовий побудувати тобі палац і приміряти туфельку, з надією що ти повіриш в мою казку!

Про твою красу і красу я міг би говорити годинами, але від одного погляду на тебе у мене перехоплює подих і пропадає голос!

Навіть це свіже сонячний ранок не зрівнятися з твоєю красою!

Твоя щира посмішка дозволяє відкривати будь-які двері!

Мила! Твої незвичайні очі сяють яскравіше незбагненних далеких зірок, прекрасних і піднесених, будя сліпучу пристрасть і надихаючу ніжність. Де б я не був, їх чудовий світ веде мене до тебе, змушуючи забувати про все, крім любові!

Ти ласкава, добра, мила, я так люблю тебе. Я впевнений, що у нас з тобою все вийде, мій малюк. Мені так подобається дивитися в твої красиві очі, слухати твій дзвінкий сміх, і цілувати твої солодкі уста. Немає в світі дівчини, прекрасніше, ніж ти!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6