Щиросердечні компліменти чоловіку своїми словами, у прозі

Даруйте посмішки та теплі слова. Людину можна зробити щасливою буквально за мить, головне обрати правильні слова з підібраних нами компліментів чоловіку

Справжнє знущання – залишити дружину вдома нудьгувати і чекати тебе з роботи!

Ти мій КОТИК: Гарний, Сліпучий, Тлумачний, Цікавий, Класний!

Як виходить, що ти завжди чудово виглядаєш в якій би одязі ти не був?

Можеш мене навчити тому, як професійно робити (підстав потрібне), щоб у мене виходило як у тебе?

Я ніколи не перестану дивуватися твоєму розуму, мужності і хоробрості. Я знаю, ти зможеш досягти ще більших успіхів в житті, тобі всі труднощі по плечу.

З кожним днем ​​я закохуюся в тебе все сильніше, мій найкращий хлопець на землі. Ти гідний найкращих компліментів. Про таке хлопця, як ти варто тільки мріяти: уважний, чарівний, гарний, добрий, ніжний. Поруч з тобою, я відчуваю себе найщасливішою дівчиною. Так у тебе просто ангельський характер. Я іноді заздрю ​​сама собі, що мені так пощастило в житті, зустрівши тебе. Я хочу бути завжди тільки з тобою, мій найголовніша людина на землі. Нехай наша любов буде найяснішої, найкрасивішою, найчистішою.

Відчувати твій пильний погляд на собі – це як купатися в хмарі.

Ти самий галантний чоловік, якого я коли-небудь знала.

Ти пустотливий, ліричний, цікавий, практичний, карнавальний, ритмічний, святковий, пластичний, нищівно еротичний, бездоганно естетичний …

Мені подобаються колір твоїх очей. Я просто потопаю в них.

Коли ми разом, мені здається, що я зможу кинути виклик всьому світу.

Ти дуже чуйний і уважний до мене, я ціную твою думку і вміння знаходити оптимальні рішення найскладніших питань в будь-якій ситуації.

Твоїй посмішці можна тільки позаздрити. Воістину королівська!

Ти – найкрасивіший і ніжний чоловік на всьому білому світі. Ти – моя половинка, яка нарешті знайшлася і без якої я тепер не зможу дихати, говорити і жити. Я пам’ятаю твої пристрасні обійми, твій радісний сміх і твої прекрасні очі – без усього цього я просто не зможу тепер жити.

Як сексуально ти на мене дивишся … Припини! Інакше, ти пошкодуєш.

Я мрію стати твоїм дзеркалом, щоб завжди відображати твою мудрість, наполегливість у досягненні поставлених цілей і наполегливість.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7