Гарні компліменти дівчині простими словами

Даруйте посмішки та теплі слова. Людину можна зробити щасливою буквально за мить, головне обрати правильні слова з підібраних нами гарних компліментів дівчині українською

Ти красива і така мила, що не закохатися в тебе просто неможливо!

Я сьогодні бачу тебе вперше, але здається, що я знав тебе вічність! Ти прекрасна!

У тебе дуже чуттєвий погляд!

Ти потрібна мені як повітря. Без тебе я не можу прожити жодного дня.

Поруч з тобою мені вдалося відчути себе справжнім чоловіком.

Мене так зачарувала твоя краса, що я вдарився об стіну. Тепер доведеться оформляти страховку. (Вам сподобається ця добірка цитат і афоризмів про жіночу красу).

Привабливий, красивий, чарівний, яскравий, гарячий, пристрасний і сексуальний чоловік.

Бачив тебе в чудовому сні і засмутився від того, що прийшла пора прокинутися.

Я думав, що бувають тільки розумні або тільки красиві. Ти довела на своєму прикладі, що в одній людині може поєднуватися і те, і інше.

Твоя краса змушує відчувати мене п’яним.

Твої очі – бездонні морські дали, в яких немає дна. Тому всі, хто потрапляють в них, гинуть назавжди, не маючи шансу на порятунок …

Ти – половинка мого серця, моя доля. Я такий щасливий, що ти є у мене, моя гарна, ніжна і ласкава. Тільки з тобою я відчуваю себе щасливим. Мені так хочеться довгі роки прожити з тобою, моя радість, любити і бути завжди коханим. Я пропоную океан, свою любов, в якому ти можеш купатися в будь-який час року. Я зроблю все, щоб у тебе неодмінно збулися всі мрії. Я люблю тебе з кожним днем ​​все сильніше і сильніше. Ти мій найголовніший чоловічок в світі. Нехай в твоїх очах завжди світиться радість.

Кохана, ти подарувала мені неземну радість і як в невагомості я парю над суєтою! Але варто тобі з’явитися – я відчуваю неймовірне тяжіння і ніщо нас не зможе розлучити.

Твоє волосся і зачіска завжди приголомшливо виглядають.

Ти просто неймовірна! Як тобі вдається так добре виглядати ?!

Відчуваю себе повністю в твоїй владі. Ну і нехай, це приємне рабство.

Ти чудова і чарівна, як розпускається від сонця бутон, який з кожною хвилиною стає все прекрасніше, яскравіше і чудеснее!

Мені тебе дуже не вистачає, я хочу бути з тобою поруч кожну хвилину.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6