Оригінальні компліменти дівчині у прозі

Даруйте посмішки та теплі слова. Людину можна зробити щасливою буквально за мить, головне обрати правильні слова з підібраних нами щирих компліментів дівчині своїми словами, у прозі

Твої блакитні очі, як океан, а я як людина тоне в ньому.

В тобі стільки ніжності, це мене приваблює і робить тебе неймовірно жіночною!

Мені подобається твоє вміння завжди виглядати стильно.

Я ніколи невідчував подібно. Тільки поруч з тобою, незрівнянна!

Ти дуже красива, мила, лагідна. З тобою мені дуже добре.

Всі хороші моменти в моєму житті асоціюються саме з тобою!

Я кину весь світ до твоїх ніг, аби тільки ти була зі мною.

Дівчина, у вас така промениста посмішка!

Ти немов Богиня, що зійшла з небес на землю.

Твоя посмішка, немов найяскравіший квітка: ніжна, щира, витончена. Твій голос, як теплий вітерець, приємно пестить слух. А твоя бездоганна шкіра не зрівняється ні з одним шовком в світі, настільки приємно торкатися до тебе. Ти – диво, ти дивовижна дівчина, в яку з кожним днем ​​закохуєшся все сильніше і сильніше.

Ти ласкава, добра, мила, я так люблю тебе. Я впевнений, що у нас з тобою все вийде, мій малюк. Мені так подобається дивитися в твої красиві очі, слухати твій дзвінкий сміх, і цілувати твої солодкі уста. Немає в світі дівчини, прекрасніше, ніж ти, моя кохана. З тобою чудовий кожної миті. Я так вдячний долі за такий королівський подарунок. Нехай тобі завжди в усьому щастить, моя хороша. Ти просто ангел у плоті, ти моя радість, моє щастя. Я просто обожнюю тебе, моя бажана дівчина.

Ти така витончена!

Ти мені потрібна як повітря, я дуже боюся втратити тебе.

Красивіше губ я в світі не бачив!

Немає нічого прекраснішого, ніж твоя неземна краса.

Заздрю ​​собі, що відхопив таку красуню.

Мені багато дуже в тобі подобається, але від твоїх очей, таких пронизуючих, зухвалих і при цьому чарівних, я не можу відвести погляду. Глибину твоїх двох темно-синіхвирів неможливо описати словами, але, повір, я абсолютно впевнений, що вони самі приголомшливо красиві очі на світлі.

Я впевнений, що сотні жінок не сплять ночами і тільки й мріють мати хоч тінь твоєї краси!

Краси своєї не описати, доброту твою не зміряти, світло в очах ні з чим не порівняти. Природа довго намагалася, щоб створити такий шедевр!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7