Найкращі побажання в дорогу до сліз

Даруйте посмішки та теплі слова. Людину можна зробити щасливою буквально за мить, головне обрати правильні слова з підібраних нами красивих побажань в дорогу своїми словами

Легкого тобі шляхи і рівних доріг.

Всім серцем я бажаю тобі щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде благополучною, нехай це подорож анітрохи не позбавить тебе сил, нехай тебе супроводжує удача і відмінний настрій, нехай супроводжує чудова погода і приємне спілкування з людьми.

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше – розставань!

Нехай лягає твій шлях рівною стрічкою, нехай Ангел – хранитель веде тебе по ньому, минаючи перешкоди і невдачі, наповнюючи тіло твоє бадьорістю, а душу – радістю, нехай чекають тебе в дорозі удачі, приємні зустрічі, цікаві відкриття, сюрпризи, веселі пригоди та щасливі миті. В добру путь!

Нехай компанія в дорозі буде веселою, дорога без заторів і вибоїн, а погода прекрасним!

Так будуть з тобою обережність, пильність, терпіння, прозорливість і спокій!

Щасливої ​​дороги, гарного настрою, бадьорого самопочуття, добрій компанії, благополучної дороги, веселого маршруту. Нехай це подорож принесе масу задоволень і позитивних емоцій.

Нехай благополучний результат твоєї поїздки не залежить від випадковостей.

Нехай будь-який форс-мажор обійде тебе стороною.

Нехай дорога дасть тобі тільки краще, що в ній є.

Щоб шлях був усипаний трояндами, та ще й без шипів!

Нехай моє смс тобі вказує правильний шлях і відганяє в дорозі все тривоги!

Приємного вояжу!

Бажаю щасливої ​​дороги, легкої дороги, доброго настрою, прекрасного самопочуття і попутного вітру благополуччя. Нехай ця поїздка доставить тільки радість і комфорт, нехай під час подорожі серце забуде про тривоги і перенесеться в світ мрій.

Ось і настав твій політ. Що ж у тебе в чемодані? Сподіваюся там лежить удача, везіння і спокій. Якщо ж ні, то сподіваюся це знаходиться у тебе в серці! Без цих трьох складових ніяк не можна підніматися на борт літака. Удача принесе відмінну погоду. Завдяки везінню стюардеси будуть неймовірно привабливі і милі, а спокій буде відповідати за переліт в цілому. Тому не забудь про цих три важливих складових! Доброго польоту!

Бажаю гладкою дороги, щоб благополучно досягти мети без пригод!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6