Побажання в дорогу своїми словами, у прозі

Даруйте посмішки та теплі слова. Людину можна зробити щасливою буквально за мить, головне обрати правильні слова з підібраних нами кращих побажань в дорогу своїми словами, до сліз

Нехай навіть звернувши не туди, ти все-одно потрапив куди треба.

До скорої зустрічі!

В добру путь!

Всім серцем я бажаю тобі щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде благополучною, нехай це подорож анітрохи не позбавить тебе сил, нехай тебе супроводжує удача і відмінний настрій, нехай супроводжує чудова погода і приємне спілкування з людьми.

Бажаю тобі щасливої ​​дороги! Нехай твоя дорога буде відкритою, а подорож спокійним і продуктивним! Нічого не бійся, адже твої ангели завжди оберігають і піклуються про тебе! Бажаю тобі скоріше повернутися до своїх близьких, не зустріти на своєму шляху проблем або перешкод, залишатися здоровим і повним сил, а також не переживати через дрібниці.

Чарівної поїздки.

Нехай ніщо не змусить тебе ризикувати.

Ні цвяха, ні – жезла.

Рушай, захопивши з собою позитивний настрій і славну бадьорість. Нехай в дорозі тебе супроводжує добрий ангел, який зробить її легкою і приємною. Нехай всі обставини складаються благополучно, а в кінці подорожі очікують чудові враження!

Щоб тобі дісталося те, чого нам не вистачає!

Бережи себе!

Мій дорогий! Сьогодні ти вирушаєш в політ. Нехай небо буде безхмарним і прихильним до тебе. Вітер буде попутний, а сонце освітлює твій шлях. Тут, на землі, я буду тримати за тебе кулачки і просити для тебе захисту в ангелів. Залиш свої тривоги зі мною, а з собою візьми мої побажання щасливого польоту і любов!

Бажаю не збитися зі шляху.

Нехай дорога буде до тебе добра.

Нехай бензин ніколи не закінчується.

Дістатися тобі – без пригод.

Бажаю щоб «запаска» не придалася!

Бажаю дістатися тобі до кінцевого маршруту без запізнень і з упевненістю, що запланована зустріч пройде, як по маслу!

Нехай сімейне благополуччя утримує тебе від нерозсудливості на дорогах.

Бажаємо Вам щасливої ​​дороги, легкої дороги, відмінних попутників і яскравих вражень.

Побажання в дорогу своїми словами

Побажати гарної дороги до сліз

Нехай ніщо не засмутить тебе в дорозі.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6